close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Яку вивіску виготовити?

У цій статті мова піде про інформаційні вивіски та їх різновиди. Часто, коли треба замовити вивіску, буває складно визначитись з тим, який варіант все таки-вибрати. І тому спеціально для того, щоб допомогти розібратися в питаннях зовнішньої реклами ми зробили цей огляд з наочними прикладами і описом технологій виготовлення вивісок. Не забувайте, що узаконити вивіску на фасаді потрібно буде в будь-якому випадку, і процес цей краще розпочати одночасно з її виготовленням.

1. Вивіска із зовнішнім підсвічуванням

Основна стаття: виготовлення зовнішньої реклами та вивісок

Вивіска із зовнішнім підсвічуванням у денний час Вивіска із зовнішнім підсвічуванням у нічний час

Найбільш простий і недорогий спосіб виготовлення фасадної вивіски. Виготовлятись така рекламна конструкція може з поліхлорвінілової або композитної основи, на яку наноситься аплікація з вінілової плівки, або ж аналогічна плівка з повнокольоровим друком. Велика кількість вивісок в Києві виготовлені подібним способом. Це багато в чому обумовлено невисокою ціною такого виробу, яка, по суті, являє собою інформаційну табличку великого розміру, але тільки з підсвічуванням, яке може бути виконане галогеновими лампами. В умовах, коли вам необхідно замовити недорогу вивіску просто для того, щоб позначити вхід у вашу компанію, і не робити з неї зовнішню рекламу, то цей варіант часто є самим підхожим.

2.1. Вивіска лайтбокс з об'ємними літерами

Вивіска з об’ємними літерами у денний часВивіска з об’ємними літерами у нічний час

Цей вид рекламних вивісок є одним з найпоширеніших у зовнішній рекламі. Така рекламна конструкція являє собою світловий короб, або як його ще називають - лайтбокс (lightbox, анг. - в перекладі й означає короб з підсвічуванням), як правило виготовлений з ПВХ, або композитного матеріалу. Об'ємні букви на цій вивісці виготовляються з кольорового або прозорого акрилу, на який може бути наклеєна світлорозсіювальна плівка. Для підсвічування найчастіше використовуються люмінесцентні лампи, що створює цікавий ефект ореолу навколо букв. За цією технологією можна виготовити вивіску для магазину, ресторану, кафе чи офісу.

2.2. Вивіска лайтбокс з вирізаними літерами

Вивіска лайтбокс з вирізаними літерами у денний час Вивіска лайтбокс з вирізаними літерами у нічний час

Вивіска, виготовлена у такий спосіб, практично нічим не відрізняється від лайтбоксу з об'ємними літерами, за винятком того, що в ній, літери навпаки злегка втоплені всередину. Це відбуватиметься за рахунок того, що букви в прорізі світлового короба не вставляються, як би підкладаються зсередини. Така вивіска також має вельми респектабельний вигляд, і менш високу ціну - підходить, коли вам потрібно виготовити вивіску недорого.

3. Лайтбокс

Основна стаття: виготовлення лайтбоксів

Лайтбокс у денний час

Ця вивіска є класичним світловим коробом. На прикладі показаний лайтбокс з так званою клік системою - виробом для легкої і швидкої заміни лицьової частини інформаційної вивіски. Часто такі конструкції використовуються для розповсюдження рекламної інформації про товари або акції, рекламні постери можуть бути замінені за одну мить, завдяки клік системі цього лайтбоксу. В основному постери друкуються на спеціальному просвітному папері, що робить неможливим використання цієї рекламної конструкції с зовні приміщення. Якщо ви хочете виготовити зовнішню вивіску, з лицьовою панеллю, що повністю світиться для зовнішнього застосування, то для цих цілей, як правило, застосовується банерна тканина з повнокольоровим друком, акрил або полікарбонат з аплікацією з світлорозсіючої плівки або аналогічної плівки з повнокольоровим друком. Це зробить неможливим оперативну заміну лицьовій панелі, хоча при необхідності це буде зробити набагато простіше, ніж у випадку з лайтбоксом з об'ємним або світловим коробом з прорізними літерами, але дозволить використовувати лайтбокс поза приміщенням.

4. Об'ємні літери

Основна стаття: виготовлення об'ємних букв

Об'ємні літери у денний часОб'ємні літери у нічний час

Це також один з найпоширеніших видів зовнішньої реклами. Об'ємні букви можуть виготовлятися з найрізноманітніших матеріалів починаючи від пластику, закінчуючи металом. Зазвичай об'ємні букви робляться з внутрішньою підсвіткою для чого застосовують неонові лампи або світлодіоди. Даний вид зовнішньої реклами часто застосовують і в дахових установках, тому що така рекламна конструкція дуже підходить для цього.

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо Вам зробити правильне рішення »

rclc