close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Лайтбокси

Лайтбокси - один з найпоширеніших видів рекламних конструкцій, що застосовуються при рекламному оформленні торгових площ. Це невід'ємна частина системи рекламної підтримки бренду. Таки вивіски можна зустріти в будь-якому магазині від великих торгових центрів до невеликих павільйонів. Цей вид реклами сильно поширений, що пояснюється його дієвістю та ефективністю у поєднанні з малою вартістю.

Лайтбокс у днівний часЛайтбокс у нічний час

Він являє собою каркас з полупрозорою поверхнею на яку нанесені рекламні матеріали, джерела світла знаходиться всередині світлового короба і, таким чином, рекламна напис на лайтбоксах стає помітним в темний час суток. До них зазвичай пред'являють досить суворі вимоги - вони повинні тривало виглядати новими і максимально довго мати приємний зовнішній вигляд, оскільки старий і недоглянутий лайтбокс автоматично переносить свій зовнішній вигляд на фірму, вивіскою якої він є. Світловий короб повинен легко монутватись майже на будь-яку поверхню і успішно протистояти погодним явищам. Довговічність, легкість монтажу, привабливість - все це складові успіху цього недорогого й ефективного засобу зовнішньої реклами.

Отже, розповімо трохи більше про наші технології виготовлення лайтбоксів. Основу становить алюмінієвий або сталевий профіль, що додає конструкції жорсткість (досить рідко використовується пластик, якщо необхідно полегшити конструкцію) має необхідні розміри, всередину нього монтуються засоби освітлення - люмінесцентні (використовуються також і галогенові лампи), неонові лампи або світлодіоди. До цього «скелету» прикріплюється напівпрозора панель з ПВХ, акрилу або навіть полікарбонату, виготовлені під розміри силової конструкції. Рекламне зображення може бути вже нанесено на це напівпрозоре «віконце» за допомогою кольорових самоклеючих плівок ПВХ, а також повнокольоровим друком на спеціалізованій плівці. Наша компанія також застосовує і шовкотрафаретний друк, який стає все популярнішим, або може запропонувати змінні постери, виготовленні з світлопрозорих плівок. Віконце може розташовуватися з одного або двох сторін лайтбоксу, або бути одностороннім

Для максимальної швидкості виробництва і зниження ціни ми створили лінійку стандартних світлових коробів, виготовлених з пластика або металу (сталь, алюміній). Звичайно, всі наші лайтбокси пристосовані як для настінного кріплення, так і навісного або навіть кріплення на металевій штанзі. Підходять наші вироби і для підлогового розміщення. При необхідності ми можемо виготовити практично будь-який лайтбокс за індивідуальним замовленням - складної або незвичайної форми, наші дизайнери мають багатий досвід у проектуванні подібних рішень.

Вивіски – це наша спеціалізація, у тому числі і виробництво лайтбоксів. У нашому парку - тільки найсучасніше обладнання для виготовлення світлових коробів, воно дозволяє нам створювати абсолютно будь-які як стандартні, так і нестандартні рішення - від самого широкого спектра розмірів до найширшої на ринку лінійки матеріалів для виробництва. Від класичних варіантів прямокутних конструкцій з пластика до сучасних «тонких» лайтбоксів з торцевим світлодіодним підсвічуванням. Ми не використовуємо дешевого металу або пластику, які дуже швидко псуються при експлуатації їх у наших кліматичних умовах. Компанія «Перші руки» використовує тільки найкращі матеріали для кріплення і виготовлення вивісок та світлових коробів , ми ніколи не економимо на своїх клієнтах.

Пропонуємо виготовлення вивісок магазинів та офісів у Києві, допомогаємо оформити дозівл на рекламу.

rclc