close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Об'ємні літери

Объемные буквы. Рекламная вывеска "OTP Bank"Один з найпоширеніших варіантів виробництва рекламної вивіски на сьогоднішній день - це використання об'ємних літер. І це не даремно так, адже об'ємні літери як світлові, так і несвітлові, є універсальним рішенням при виробництві рекламних вивісок і всіляких рекламних конструкцій. Широкий асортимент матеріалів і технологій виробництва об'ємних літер дозволяють втілювати практично будь-який задум наших клієнтів.

Одним з найбільш ефективних і яскравих способів, що застосовуються в рекламних конструкціях, є використання об'ємних літер, які притягує увагу в будь-який час доби, дозволяючи вашої рекламної вивісці не губитися серед інших. Існує безліч видів об'ємних літер, що відкриває широкі можливості їх використання.

Об'ємні літери з відкритим неоном
Подібний спосіб оформлення рекламної вивіски, безперечно, є самим ефектним видом, що використовується при виробництві рекламних конструкцій, особливо при застосуванні його в оформленні фасадів і виготовленні дахових установок. Дані літери відрізняються насиченістю кольорів, яскравістю світіння і контрастністю елементів. Відсутність лицьових панелей забезпечує максимальну яскравість неонового свічення, що значно покращує видимість рекламної вивіски.
Детальніше про неонові вивіски »

Об'ємні літери з внутрішнім підсвічуванням
Даний вид об'ємних літер є одним з найбільш універсальних способів виробництва рекламних конструкцій. Рекламні вивіски, в яких використовуються такі об'ємні літери, можуть підсвічуватися неоновими трубками та лампами, світлодіодами та люмінесцентними лампами. Об'ємні літери цього виду довговічні й надійні. Буква складається з короба і світлових приладів, що знаходяться всередині, що зберігає конструкцію від впливів ззовні.

Несвітлові об'ємні літери
Об'ємні літери даного виду є економ варіантом, що дозволяє використовувати їх в умовах, коли кошти обмежені. Вони менш ефектні, ніж світлові об'ємні літери, однак, в деяких випадках можуть виступати їм гідною заміною. Для виробництва вивісок цього виду використовуються різноманітні матеріали, такі як метал, дерево, скло, пластик і т.д.

Наша компанія виробляє об'ємні літери всіх видів, перерахованих вище. Ми підберемо для Вас такий варіант виготовлення рекламної вивіски, який буде зручним саме Вам. Ваші об'ємні літери будуть виглядати гідно як вдень, так і в темний час доби, що дуже істотно при оформленні фасаду будівлі.

Компанія «Перші руки Україна» - виробництво об’ємних букв Київ, Україна.

Зв'яжіться з нами, щоб оформити замовлення »

rclc