close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Дахові установки

Дахові установки - це об'ємні рекламні конструкції, які встановлюються на дахах будівель. Вони можуть включати в себе різні види зовнішньої реклами: об'ємні букви, різні види підсвічування, лайтбокси. Світлові дахові конструкції – є досить складними і дорогими, але безперечно це найпрестижніші рекламні вивіски. Така іміджева реклама свідчить про процвітання фірми-рекламодавця, підкреслює його високий статус.

Дахова установка Platinum Bank

Реклама на даху стала неодмінним атрибутом міста, її видно на великій відстані, саме тому вона приносить популярність своєму власникові. Незважаючи на те, що він є досить дорогим видом зовнішньої реклами, його ефектність, яскравість і солідність дозволять вам примножити вкладені кошти в найкоротші строки.

Дахові вивіски - світлові рекламні конструкції, що поєднують престиж фірми і безперервний вплив на потенційних клієнтів, а завдяки поєднанню різних світлових динамічних режимів вони відрізняються своєю індивідуальністю і помітністю.

При виготовленні вивісок цього типу також як при оформленні фасаду будівлі, використовується неонова підсвітка, світлодіоди, люмінесцентні лампи, внутрішнє і зовнішнє підсвічування, що дозволяють реалізувати будь-який світлодинамічний задум дизайнера.

Іміджева складова таких рекламних вивісок грає вирішальну роль при виборі світлової реклами. Рекламні конструкції на даху будівель покликані виділити своїх власників з основного потоку рекламодавців, показати їх можливості, перевагу.

Вартість виготовлення дахової установки розраховується індивідуально для кожного замовника. Наші фахівці готові провести весь спектр робіт, від дизайн-макету конструкції, до виготовлення і монтажу виробу. Виробництво такої реклами - складний процес, що включає в себе розробку проектної документації, вивчення навантажувальних можливостей будівлі, різні розрахунки, які повинні проводитися фахівцями.

Дахова установка ОТП Банк

Що зазвичай ставлять на дахах? Об'ємні букви, що складають назву компанії чи бренду, неонові панно або ж неонове обрамлення, електронні табло та монітори, біжучі стрічки (вони також часто монтуються на фасаді), великі світлові короби. Як бачите, технологій безліч - і їх правильне застосування дозволить втілити саме те, що слід показати з вашої даху - і саме цю рекламу побачить все місто. Ефективність дахової установки залежить не тільки від оригінальної дизайнерської думки, а й професійного технічного втілення. Ми завжди виготовляємо вивіски з якісних матеріалів, втілюючи Вашу мрію про власну неповторну рекламну конструкцію.

На всі рекламні дахові установки потрібно офорляти дозівл на зовнішню рекламу.

rclc