close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Неонові вивіски, виробництво неону

Неонові вивіски - це світлові рекламні вивіски з яскравим неоновим підсвічуванням. Неонові лампи, що представляють собою скляні трубки, наповнені газом неоном або аргоном, широко застосовуються при виготовленні рекламних вивісок та конструкцій. Неонові вивіски дуже яскраві і оригінальні, що дозволяє з легкістю привертати увагу майбутніх клієнтів. Рекламні конструкції, виготовлені з використанням неонових елементів, одні з найефектніших і надійних.

Зазвичай неон використовується при виготовленні зовнішніх рекламних вивісок, для виготовлення рекламних конструкцій із застосуванням об'ємних букв, дахових конструкцій, лайтбоксів (світлових коробів). Неон також широко застосовують при оформленні фасадів будівель і дизайні інтер'єрів.

Якщо ви бажаєте підвищити впізнаваність бренду, підкреслити неповторність стилю, привернути увагу соковитістю барв і яскравістю вашої реклами - неонові вивіски це найкращий вибір.

Неонова реклама не має аналогів за терміном служби і стійкості до температурних і погодних перепадів. Неонові вивіски дуже довговічні - яскравість неонового свічення з часом практично не слабкішає.

Яскрава неонова реклама допомагає у формуванні успішного іміджу компанії, підвищенню лояльності клієнтів.

Неонові вивіски кардинально змінили вигляд сучасних міст, і міцно увійшли в нашу свідомість.

Наша компанія виробляє неонову рекламу будь-якої складності, оформляє фасади з використанням неону, надаючи найширший вибір колірних відтінків. Для виготовлення безпечних неонових вивісок обов'язково дуже чітке виконання всіх процедур з контролю за якістю, ось чому дуже важливо вибрати надійного партнера для виготовлення неонової вивіски. Наша компанія - професіонал у галузі виробництва неонової реклами, якому можна довірити виконання найвідповідальніших робіт.

Компанія «Перші руки Україна» - виробництво неону, яскраві неонові вивіски у Києві та Україні.

Зв'яжіться з нами, щоб оформити замовлення »

rclc