close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися до наших фахівців безпосередньо:

info@1pyku.com

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 355 77 55


044 222 71 29

050 358 71 18

Адреса:

Вхідні групи, оформлення фасадів

Вхідна група ресторана "Танукі"У деяких випадках, для лицьової частини будівлі може застосовуватися рекламне оформлення фасаду, поблизу від входу або над ним, яке також іноді називають вхідною групою. Для оформлення фасадів використовуються різноманітні види зовнішньої реклами, як окремо, наприклад, світловий короб у поєднанні з рекламною вивіскою, так і в комплексі - застосування дахових установок, світлових коробів, об'ємних букв, неонового підсвічування й інших рекламних конструкцій та їх елементів.

При оформленні фасадів нашою компанією застосовуються різноманітні композитні матеріали, нержавіюча та перфорована сталь, алюміній, сайдинг панелі,  і дерев'яні масиви. Для виготовлення і захисту вхідних груп, які складаються з дверного короба, вхідної арки і двері, використовуються карнизи і навіси, спеціально виготовлені нашими фахівцями. Солідно та якісно оформлений фасад обов'язково вплине на бажання Ваших клієнтів прийти до Вас ще раз.

Широкий асортимент рекламних матеріалів дозволяє виконувати оформлення фасадів у будь-якому стилі, що дає можливість компанії «Перші руки Україна» виробляти різноманітну рекламну продукцію. Для Вас ми готові виготовити неонові вивіски, несвітлові вивіски, короби світлові з об'ємними елементами, звичайні світлові короби, об'ємні літери, дахові установки, і, для отримання найвищої результативності при оформленні фасаду, ми рекомендуємо використання всіх рекламних конструкцій їх елементів в єдності.

Грамотне і якісне оформлення фасаду додасть вашій будівлі неповторність, виразність і привабливість.

Компанія «Перші руки Україна» -  якісні вхідні групи Київ, Україна.

Зв'яжіться з нами, щоб оформити замовлення »

rclc